Loading...

Відгуки туристів:

tourist review
19-го липня 2024
игровой канал
Здрастуйте хочу залишити відгук про роботу Join UP, наш путівник Ірина (сіті цент на Таїрова), ми дуже вдячні Ірині за те що допомогла вибрати найкласніший готель та відпочинок, завжди була на зв'язку, надалі тільки до неї звертатимемося!
tourist review
18-го липня 2024
Марина Ілінчук
Вітаю! Хочу залишити відгук щодо співпраці з Join Up, а саме менеджером Олександрою. Ми підбирали тур в одну країну, але в ході обговорення і підбирання туру, нам дуже сподобалась Іспанія, менеджер Олександра підібрали вибірку готелей - і ми зупинились на одному, який підходив під наші критерії. Так як ми наразі проживаємо в Молдові, то консультації і всі оплати ми проводи віддалено, що досить зручно, а головне що компанія має гарну репутацію, то за оплату ми теж не хвилювались (вносили відразу всю суму, так як тур був через декілька днів). Всі деталі по квитках, трансфері, страховці лягає на плечі турагентства, нас настільки гарно інформували що навіть питань не було)) Весь час ми підтримували зв'язок, менеджер цікавилась як ми долетіли, як зустрів готель, чи все зрозуміло - це досить приємно, і це дає відчуття спокої в іншій країні. Сам готель нам сподобався, і місто де ми проживали, хочу підкреслити що вам не будуть "впарювати" аби що, відразу скажуть які є нюанси (якщо вони є звісно). Можу сміло рекомендувати і дане агентство, і менеджера Олександру до співпраці! В майбутньому ми обов'язково звернемося ще, так як раніше завжди самі все організовували, але з підтримкою виявилося набато зручніше. Дякуємо за гарний відпочинок!💙💛
tourist review
16-го липня 2024
Ира Кузнецова
Хочу подякувати Ірині з агенції Join Up у Сіті Центрі за організацію відпочинку в Туреччині. При підборі готелів максимально враховувалися всі побажання та озвучений бюджет. Обговорюючи та обираючи готелі отримали відповіді на всі питання, наголошувалися плюси та мінуси. Протягом відпустки Ірина завжди цікавилася нашим відпочинком, враженнями, чи все влаштовує. Завжди була на зв'язку та готова допомогти. Дякуємо за професіоналізм та увагу! Рекомендую! ))
tourist review
15-го липня 2024
Anna Ryabova
Щиро дякуємо за організацію відпочинку в Греції для нашої родини. Ірина допомогла вибрати місцевість, готель, та проконсультувала і без проблем допомогла перенести дати бронювання. Це все робилось он-лайн. Бо ми знаходимося у Києві, але це завадило якісній організації відпочинку. Ми до вас повернемося неодмінно!❤️
tourist review
11-го липня 2024
Виктория Яворская
Хочу залишити відгук про роботу Ірини з агентства Join Up у Сіті Центрі на Таїрове. Вже не перший рік вона підбирає тури членам моєї родини та близьким людям. Завжди розумно радить готель та напрямок виходячи з озвученого нами бюджету та формату бажаного відпочинку. Обговорює всі мінуси та плюси. Ірина завжди на зв'язку, що важливо. Оскільки який би був готель, може виникнути неприємний казус. Востаннє завдяки оперативному зв'язку Ірини з готелем у Мармарисі наше питання вирішилося за годину і відпочинок продовжився у гарному настрої. За що ми їй дуже вдячні. Також вона уважна, завжди поцікавиться, через кілька днів після закінчення поїздки, як ми відпочили, чи задоволені. З Іриною надійно! Рекомендую :)
tourist review
11-го липня 2024
Виктория Яворская
Хочу залишити відгук про роботу Ірини з агентства Join Up в Сіті Центрі на Таїрове. Вже не перший рік вона підбирає тури членам моєї родини та близьким людям. Завжди розумно радить готель та напрямок виходячи з озвученого нами бюджету та формату бажаного відпочинку. Обговорює всі мінуси та плюси. Ірина завжди на зв'язку, що важливо. Оскільки який би був готель, може виникнути неприємний казус. Востаннє завдяки оперативному зв'язку Ірини з готелем у Мармарисі наше питання вирішилося за годину і відпочинок продовжився у гарному настрої. За що ми їй дуже вдячні. Також вона уважна, завжди поцікавиться, через кілька днів після закінчення поїздки, як ми відпочили, чи задоволені. З Іриною надійно! Рекомендую :)
tourist review
6-го липня 2024
Татьяна Грозова
Звернулися до цієї філії ДжоїнАп за три дні до вильоту. Готель підібрали з урахуванням усіх побажань. Завдяки Олександрі всі питання з польотними даними були вирішені швидко та професійно. Весь час були на зв'язку. Відпочинок при цілодобовій підтримці такого агента дуже комфортний.
tourist review
29-го червня 2024
Сергей Суприк
Хочу подякувати менеджеру Ірині за організацію нашого сімейного відпочинку. Все дуже сподобалося спасибі.
tourist review
29-го червня 2024
Сергей Суприк
Хочу подякувати менеджерові Ірині за організацію нашого сімейного відпочинку. Все дуже сподобалося спасибі.